The site owner may have set restrictions that prevent you from accessing the site. Please contact the site owner for access.


12131-014-GWP
| ollection: | Classic |
| Product type: | watch |
| Gender: | female |
| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | quartz |
| Case color: | polished silver |
| Case material: | stainless steel |
| Case length: | 35 mm |
| Case height: | 6 mm |
| Case width: | 31 mm |
| Case diameter: | 31 mm |
| Case type: | oval |
| Strap color: | silver |
| Strap material: | milanese |
| Strap length: | 185 mm |
| Strap width: | 17 mm |
| Clasp: | safety clasp |
| Link material: | stainless steel |
| Dial color: | silver |
| Dial Material: | sunray |
| Water proofness: | 3 ATM |