The site owner may have set restrictions that prevent you from accessing the site. Please contact the site owner for access.


11440-387
| Collection: | Ceramic |
| Product type: | watch |
| Gender: | female |
| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | quartz |
| Case color: | polished silver |
| Case material: | stainless steel |
| Case length: | 47 mm |
| Case height: | 7 mm |
| Case width: | 40 mm |
| Case diameter: | 40 mm |
| Case type: | round |
| Bezel color: | grey |
| Bezel material: | ceramic |
| Strap color: | blue |
| Strap material: | milanese |
| Strap length: | 203 mm |
| Strap width: | 18 mm |
| Clasp: | safety clasp |
| Dial color: | navy blue |
| Dial Material: | sunray |
| Water proofness: | 5 ATM |