The site owner may have set restrictions that prevent you from accessing the site. Please contact the site owner for access.


10128-368
| Collection: | Sale |
| Product type: | watch |
| Gender: | female |
| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | quartz |
| Case color: | brushed rose gold |
| Case material: | stainless steel |
| Case length: | 36 mm |
| Case height: | 6 mm |
| Case width: | 28 mm |
| Case diameter: | 28 mm |
| Case type: | round |
| Strap color: | blue |
| Strap material: | milanese |
| Strap length: | 175 mm |
| Strap width: | 10 mm |
| Clasp: | safety clasp |
| Dial color: | blue |
| Dial Material: | mother-of-pearl |
| Water proofness: | 5 ATM |