The site owner may have set restrictions that prevent you from accessing the site. Please contact the site owner for access.


15531-077
| Collection: | Max Renae |
| Product type: | watch |
| Gender: | female |
| Glass type: | flat sapphire crystal |
| Movement type: | quartz |
| Case color: | brushed grey |
| Case material: | stainless steel |
| Case length: | 37 mm |
| Case height: | 7 mm |
| Case width: | 31 mm |
| Case diameter: | 31 mm |
| Case type: | round |
| Strap color: | grey |
| Strap material: | milanese |
| Strap length: | 165 mm |
| Strap width: | 14 mm |
| Clasp: | safety clasp |
| Dial color: | blue |
| Water proofness: | 5 ATM |